Відгуки про компанію Інтернет магазин "Красавішна"
- Алексей М.
- Коментар продавця
Дякуємо за замовлення та відгук! Дуже раді, що Вам все сподобалося ❤️
- Коментар продавця
- Валерия Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Шкода, що товар, який ви хотіли придбати, закінчився. Таке буває. Нажаль.
- Коментар продавця
- Наталія П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за замовлення та відгук! Дуже вдячні, що обрали нас 💖 Чекаємо Вас, пані Наталя, ще 🥰
- Коментар продавця
- Людмила З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже швидко! Вислали фото мого замовлення! Бажаю магазину Красавішна процвітання і успіху!
- Коментар продавця
Міла, дякуємо за замовлення та відгук!
Дуже раді, що Вам все сподобалось) Чекаємо ;)
- Коментар продавця
- Микола С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Чудовий магазин! Чудовий продавець! Чудове обслуговання! Одним словом КРАСАВІШНА!!! Процвітання Вам і мирного неба! З повагою Микола.
- Коментар продавця
Дякуємо!!!
Інколи саме таких слів не вистачає ❤️
Дуже вдячні, що обрали нас 😍
Чекаємо Вас знову 🥰
- Коментар продавця
- Надія Б.
- Коментар продавця
Надія, дякуємо за замовлення та відгук!
Чекаємо Вас ще ❤️
- Коментар продавця
- Катерина Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Катерина, дякуємо за замовлення та відгук! Сподіваємось на скору зустріч ❤️
- Коментар продавця
- Олена Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Олена, дякуємо за приємну співпрацю! Будемо з нетерпінням Вас чекати ;)
- Коментар продавця
- Наталья А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
И товар, и обслуживание очень нравится. Отправка быстрая. Спасибо большое!!! Продавца рекомендую.
- Коментар продавця
Наталя, дякуємо за приємні слова! Дууже раді, що Вам комфортно з нами працювати) Чекаємо ;)
- Коментар продавця
- нина ю.
Дуже вдячна продавцю.Все супер!Ще й маленький подаруночок.Дуже приємно.
- Коментар продавця
Ніна, дякуємо за замовлення та відгук! Дуже раді, що Вам все сподобалося) Якщо що, то ми Вас чекаємо ;)
- Коментар продавця
