Відгуки про компанію Інтернет магазин "Красавішна"
- Іванна С.
- Коментар продавця
Іванна, дякуємо за замовлення та відгук! Якщо ще щось знадобиться - будемо раді новій зустрічі ))
- Коментар продавця
- Татьяна К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Тетяна, дякуємо за замовлення, та відгук!
Дуже раді, що Вам все сподобалось))
Звертайтесь, завжди раді допомогти ;)
- Коментар продавця
- Валерия Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Валерія, дякуємо за замовлення та відгук! Сподіваємось, що Ви станете нашим постійним покупцем ;)
- Коментар продавця
- оксана Х.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Оксана, дякуємо за замовлення та відгук! Чекаємо Вас ;)
- Коментар продавця
- Олена В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо, Олена, за довіру! Чекаємо Вас ще ;)
- Коментар продавця
- Дарья Г.
- Коментар продавця
Максим, дякуємо за замовлення! Дуже приємно було з вами спілкуватись. Чукаємо ;)
- Коментар продавця
- Мальвина Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
якістю задоволені,усе сподобалось .Окрема подяка за смаколики, дуже приємно)))
- Коментар продавця
Велика подяка за такі приємні слова! Якщо щось буде потрібно - ми до Ваших послуг ;)
- Коментар продавця
- Людмила Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуюмо за замовлення та відгук! З нетерпінням чекаємо))
- Коментар продавця
- Наталия К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все чудово
- Коментар продавця
Дякуємо за замовлення та відгук! Дуже приємно було з вами співпрацювати)) Чекаємо))
- Коментар продавця
- Оксана К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляла ремінець 10,а отримала 16 розмір😕
- Коментар продавця
Нажаль сталася помилка: в українській версії сайту чомусь відображалось, що ремінець 10мм, а насправді він був 16мм. В замовленні ми бачили "ремінець 16 мм", тому і поклали його у посилку. Ми вибачаємось за цей інцидент... Чекаємо відповіді у Вайбері.
- Коментар продавця
